Rychle / jednoduše / zdravě

Vychytávka do svačinové krabičky

Když chceme dětem připravit zdravou svačinku mnoha chutí, tak je důležité nejen CO připravíme, ale i JAK to zabalíme.
Svačinová krabička

Když dětem připravuji svačinku, snažím se, aby byla rozmanitá. Více chutí, více barev = více živin. A to, co u nás doma jednoznačně zvýší zájem o obsah je i to, jak svačinka vypadá :-)

Když potřebuji dát do jedné krabičky dohromady suché a vlhké, používám na oddělení silikonové formičky na cupcakes. Jsou tvárné, takže se lehce přizpůsobí vnitřku krabičky. Nejraději používám tuto svačinovou krabičku, z nezávadného materiálu, kterou doma máme ve 2 barvách. Prodává se navíc v sadě se dvěma malými krabičkami a má rovnou zabudované víčko, které se tím pádem nemůže ztratit :-)

Do silikonových formiček můžete nandat kousky jablíčka, kuličky hroznového vína, malá cherry rajčátka, sýr nakrájený na kostičky, vlašské ořechy, bezlepkové piškoty, kešu, sušené plody goji, muffin, domácí sušenky, borůvky, vařenou cizrnu a tak dále a tak dále :-)

Jíme i očima ...

Jak dodáte receptům božskou chuť, za kterou vás budou na rukou nosit? 🙂 Díky nejvoňavějšímu koření, co znám. Můžu jen doporučit! 💛 Já ho nakupuji ZDE: Koření od Davídka - koření bez soli a glutamátu.


Uvařeno? Vyfoceno? Ukažte! 🙂  Označte ve Stories můj instagramový profil @kamilametzova.cz a hned se o tom dozvím. Nebo napište komentář. Vaše Kamila.

Nové recepty každý měsíc do e-mailu?

Alenka
Dobrý den, formičky doma mám, super nápad, vyzkouším určitě. Díky!!
Petra
Dobrý den, Kamilo, tento nápad s krabičkou je moc fajn, můžete mi prosím zaslat jaký je průměr sil. košíčku co máte v krabičce? chci si krabičku i košíčky objednat z internetu..Díky!!!
Kamila (varilamysicka.cz)
Petro, zrovna tyto jsou ty nejvíc klasické formičky, co mají průměr 7cm ... :-)
 Vyzkoušeli jste? Chcete k receptu něco dodat?