Rychle / jednoduše / zdravě

O autorce

Kamila Metzová – propagátorka zdravého životního stylu.

Nezáleží na tom, jestli vás vaření baví nebo ne, jíst musíme všichni a zdravě žít znamená především zdravě jíst. Otřepané klišé „Jsme to, co jíme“ zkrátka platí. V době, kdy si z nás mnoho výrobců potravin doslova dělá legraci, zkrátka musíme přemýšlet nad tím, co kupujeme a co v kuchyni používáme, obzvlášť, když doma máme malé děti.

Mnoho z nás by chtělo jíst lépe a zdravěji. Naše touha však často selhává v praxi. Chybí nám inspirace, která by byla v dennodenním shonu vždy při ruce.

Recepty na tomto webu jsou jak obecně známé, různě vylepšené, tak i zcela originální. Hlavně jsou ale všechny vyzkoušené.

Stručně řečeno zde naleznete recepy na zdravá a rychlá jídla, informace o výživě, hlavně však inspiraci na to, jak zdravě nakrmit sebe či celou rodinu a přitom nestrávit „mládí u plotny“.

Chcete–li mít přehled nad novými recepty a informacemi z oblasti zdraví a výživy, můžete se přihlásit k odběru novinek vlevo na této stránce.

Doufám, že Vám tyto stránky pomohou vařit, žít a myslet zdravě...

Kamila

Sociální sítě

Další tipy, zdravé recepty a informace můžete sledovat také na
Facebooku
Instagramu
Pinterestu

Spolupráce

Pokud byste chtěli využít moje znalosti z oblasti praktické životosprávy a výživy nebo byste měli zájem o přednášku či seminář, ráda se podělím o své zkušenosti. Kontaktujte mě.

Kontakt

Ing. Kamila Metzová
Propagátorka zdravého životního stylu
Email na Kamilu