Rychle / jednoduše / zdravě

Jak udělat větší dětský stolek pro tvoření - snadno a levně

Máte doma malého umělce a dětský stolek je Vám malý? Nic se na něj pořádně nevejde? Čtěte, jak to vyřešit.
Stolek pro děti

Chci se s Vámi podělit o super nápad, jak lze našim malým malířům, kreslířům či modelářům vytvořit dobré podmínky a zajistit prostorný pracovní stolek. Nám byl klasický dětský stoleček pro tvoření malý. Babička s dědou si vzpomněli na starý stůl na půdě. Uřízli mu nohy, natřeli krásnou červenou ekologickou barvou a rázem je místa na všechny ty nůžky, lepidla, štětce, děrovačky, foukací fixy a umělecká díla více. Předtím, než stolu uříznete nohy, je dobré si rozmyslet, zda bude dítě u stolu sedět, či stát. Některým dětem spíše vyhovuje stát a mít tak více volnosti.

Stolek pro děti

Mít doma malého umělce se ale občas nemusí vyplatit. Před pár dny jsem kamarádce dávala v obálce pětistovku. Trochu jsme se zapovídaly a po chvíly si všimly, že se z obálky stalo umělecké dílo. Byla vyzdobená, polepená a obstřihnutá kolem dokola. Ty špičaté rohy prý nebyly hezké. Naštěstí to odnesl jen jeden roh bankovky, takže nakonec dobrý... :)

Nám tedy stolek slouží úplně parádně a na půdě by přitom byl úplně v zapomnění.

Jak dodáte receptům božskou chuť, za kterou vás budou na rukou nosit? 🙂 Díky nejvoňavějšímu koření, co znám. Můžu jen doporučit! 💛 Já ho nakupuji ZDE: Koření od Davídka - koření bez soli a glutamátu.


Uvařeno? Vyfoceno? Ukažte! 🙂  Označte ve Stories můj instagramový profil @kamilametzova.cz a hned se o tom dozvím. Nebo napište komentář. Vaše Kamila.

Nové recepty každý měsíc do e-mailu?

 Vyzkoušeli jste? Chcete k receptu něco dodat?