Rychle / jednoduše / zdravě

Nanuk, co neteče - skvělá vychytávka pro děti

Chcete, aby mělo vaše drahé dítko po konzumaci nanuku čisté oblečení a dokonce i ručičky? Inspirujte se touto vychytávkou.
Nanuk co neteče - vychytávka

Před nějakou dobou jsem narazila na fotku nanuku zapíchnutého v papírovém košíčku na muffin. To jsem ještě netušila, že tento nápad opravdu budu využívat v praxi, a to ještě ve vylepšené verzi :-)

Dceři jsem v létě koupila do mrazáku krabičku kvalitních smetanových nanuků s ovocnou polevou. Jsou opravdu výborné, křehké, ale hned se rozpouští. Nanuk za chvíli teče po celé ruce a oblečení taky nezůstane bez újmy. Ne, že bych neprala ráda, praní je jedna z mých oblíbených domácích prací. Možná to znáte – hodíte prádlo do pračky a už se jako něco děje, práce zkrátka nestojí :-))

Vzpomněla jsem si tedy na své silikonové košíčky na cupcakes, které byly jako příloha časopisu. Proč použít papírové, které se mohou rozmočit a navíc se pak musí vyhodit. Je to docela škoda. Takto obětujete jeden silikonový a pak ho jen omyjete.

Budete tedy potřebovat spíše mělčí silikonový košíček na muffin nebo cupcake, do kterého vprostřed říznete nožem, prostrčíte klacíček od nanuku a je hotovo.

Takže u nás doma, minimálně v horku, už nikdy jinak!

Jak dodáte receptům božskou chuť, za kterou vás budou na rukou nosit? 🙂 Díky nejvoňavějšímu koření, co znám. Můžu jen doporučit! 💛 Já ho nakupuji ZDE: Koření od Davídka - koření bez soli a glutamátu.


Nanuk co neteče - vychytávka

Obyčejné silikonové košíčky na muffiny nebo cupcakes, co byly jako příloha časpisu.

 
Nanuk co neteče - vychytávka

Doprostřed stačí špičkou nože lehce říznout a pak prostrčit klacík od nanuku.

 

Uvařeno? Vyfoceno? Ukažte! 🙂  Označte ve Stories můj instagramový profil @kamilametzova.cz a hned se o tom dozvím. Nebo napište komentář. Vaše Kamila.

Nové recepty každý měsíc do e-mailu?

 Vyzkoušeli jste? Chcete k receptu něco dodat?