Rychle / jednoduše / zdravě

Vychytávka do svačinové krabičky

Když dětem připravuji svačinku, snažím se, aby byla rozmanitá. Více chutí, více barev = více živin. A to, co u nás doma jednoznačně zvýší zájem o obsah je i to, jak svačinka vypadá :-)

Když potřebuji dát do jedné krabičky dohromady suché a vlhké, používám na oddělení silikonové formičky na cupcakes. Jsou tvárné, takže se lehce přizpůsobí vnitřku krabičky. Nejraději používám tuto <a href="http://www.tkqlhce.com/click-7835790-11919999-1466172884000?sid=vychytavka-do-svacinove-krabicky&url=https%3A%2F%2Feshop.tescoma.cz%2Fzdrave-dozy-na-svacinu-dino-3-ks" target="_blank">svačinovou krabičku</a><img src="http://www.awltovhc.com/image-7835790-11919999-1466172884000" width="1" height="1" border="0"/>, z nezávadného materiálu, kterou doma máme ve 2 barvách. Prodává se navíc v sadě se dvěma malými krabičkami a má rovnou zabudované víčko, které se tím pádem nemůže ztratit :-)

<img src="http://www.varilamysicka.cz/img/vychytavka-do-svacinove-krabicky-head.jpg" />

Do silikonových formiček můžete nandat kousky jablíčka, kuličky hroznového vína, malá cherry rajčátka, sýr nakrájený na kostičky, vlašské ořechy, bezlepkové piškoty, kešu, sušené plody goji, muffin, domácí sušenky, borůvky, vařenou cizrnu a tak dále a tak dále :-)

Jíme i očima ...

Jak to vidíte vy? Chcete k článku něco dodat? Můžete napsat komentář.
Alenka
Dobrý den, formičky doma mám, super nápad, vyzkouším určitě. Díky!!
Petra
Dobrý den, Kamilo, tento nápad s krabičkou je moc fajn, můžete mi prosím zaslat jaký je průměr sil. košíčku co máte v krabičce? chci si krabičku i košíčky objednat z internetu..Díky!!!
Kamila (varilamysicka.cz)
Petro, zrovna tyto jsou ty nejvíc klasické formičky, co mají průměr 7cm ... :-)
 Chcete k článku něco dodat? Chcete se na něco zeptat?