Rychle / jednoduše / zdravě

Bez masa

Když chcete mít teplé vyvážené jídlo do 15 minut na stole, skvěle se hodí třeba tyto špagety, které jsou navíc čistě rostlinné.
Třeba takhle může vypadat večeře bohatá na zeleninu. Je plná zajímavých chutí a živin, navíc jednoduchá a rychlá.
Rýže basmati je už sama o sobě výjimečná svou chutí. Když ji ale připravíte na voňavém pórkovém základu a smícháte s lahodnou hlívou, budete překvapeni.
Upéct na pánvi palačinku, namazat, stočit a sníst. Ono to ale může pokračovat i dál - vyskládat do pekáčku, zalít a zapéct v troubě. Výborné ...
Výborný nákyp, který snese mnoho variant. Je ukázkou nízkorozpočtového zdravého jídla, když se ovšem zadaří, můžete si přilepšit sýrem ;)
Komplexní jídlo, které obsahuje kvalitní sacharidy, bílkoviny i tuky. Navíc je plné zajímavých chutí a hotové do 10 minut.
Batáty můžete použít stejně jako brambory. Vyrobit z nich kaši, placky, skvělé jsou pečené. Lze si je velmi snadno oblíbit díky jejich jedinečné chuti.
Dejme palačinkám úplně jiný rozměr. S výživnou špenátovou náplní, která neteče, a jemnou mozarellou jsou báječné.
Když to přeženete s porcí, tak jsou halušky docela těžké jídlo. Proto je občas kombinuji se zeleninou, která celé jídlo odlehčí. Zrovna špenát se k bryndze hodí skvěle.